ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ ДЕМ’ЯНЧУКА З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

2018-11-09 14:01:34

Дорогі друзі !
Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !
Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.
Працівникам культури випала почесна місія - формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.
Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.
 З повагою, голова державної адміністрації   Василь Дем’янчук