• Новини / Актуальне / Головне

На Тячівщині відбудуться скорботні заходи до 85-тої річниці Голодомору в Україні

З  метою гідного вшанування пам’яті жертв трагедії Українського народу, виховання у громадян поваги до трагічних сторінок і історії нашої держави на Тячівщині буде проведено ряд скорботних заходів.

У суботу, 24  листопада, о 10:00 за к.ч., в районному Будинку культури пройде мітинг-реквієм пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні та спільна панахида за загиблими із запалення свічок в рамках Всеукраїнської акції «Засвіти свічку».
     Цього ж дня поминальні панахиди та мітинги-реквієми, а також інші скорботні заходи буде проведено в усіх населених пунктах Тячівщини.
     Крім того, протягом листопада-грудня в закладах освіти та культури району проводитимуться тематичні виставки, уроки, бесіди та інші публічні заходи присвячені тематиці голодоморів та широкому висвітленню цих трагічних сторінок в історії України.
     Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.
     Прес-служба Тячівської райдержадміністрації