На Закарпатті стартувала спільна благодійна акція «Я не кривдник – Я донор!»

2018-11-28 15:44:39
В області стартував спільний благодійний захід «Я не кривдник – Я донор!» у рамках щорічної акції «Бузкова стрічка».

Такою гуманітарною ініціативою область долучилася до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», яка цього року проходить під гаслом «Подолаємо насильство разом!».
На станцію переливання крові завітали перші бажаючі допомогти у подоланні проблеми нестачі у медичних закладах області донорської крові. Нагадаємо, що кожен донор лише за одну донацію рятує до трьох життів! Крім того, збір крові стимулює людський організм до запуску відновних процесів і відтворення крові, таким чином відбувається омолодження самого донора, а отже користь взаємна.
Ще раз запрошуємо всіх небайдужих прибути до обласної станції переливання крові (м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 15) для здачі крові!
Як повідомлялося раніше, Закарпаття бере участь у Міжнародній кампанії «16 днів проти насильства».