Питання утримання автодоріг у зимовий період перебуває на контролі облдержадміністрації

2018-12-05 12:04:44
У понеділок, 3 грудня, в облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Віктора Мікуліна відбулася нарада з питань  налагодження взаємодії між відповідальними службами при зимовому утриманні автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Закарпатської області.

Йшлося про забезпечення здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних шляхах області під час погіршення погодних умов (снігопад, замети, ожеледиця).
За результатами наради доручено ДП „Закарпатський облавтодор” забезпечити належне експлуатаційне утримання автодоріг у зимовий період 2018/2019 року, а також забезпечити цілодобове чергування працівників, відповідальних за моніторинг та інформування про ситуацію та стан проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.
КП ЗОР „Будкомплекторг”, ДП „Закарпатський облавтодор”, службі автомобільних доріг у Закарпатській області, головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, управлінню Патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції доручено виробити дієвий механізм взаємодії між службами з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автодорогах в період погіршення погодних умов.