Привітання з Днем Збройних Сил України

2018-12-06 09:18:55
Привітання з Днем Збройних Сил України

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщини.
Від чистого серця хочу побажати зберігати спокій і впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснювати гарні і добрі вчинки, берегти і міцно любити своїх рідних, піклуватися про майбутнє і з успіхом досягати великих висот.
Героям країни, Воїнам світла – Захисникам України, шо мужньо боронять нас від супостата, ні танком ні градом вас не залякати. Всім тим що життя не шкодують віддати – низький вам уклін, і велика подяка!

З повагою, голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук