• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

  Привітання з Міжнародним днем волонтера

  Дорогі волонтери та небайдужі мешканці Тячівщини !

  5 грудня щорічно у всіх країнах відзначається Міжнародний день волонтера, який проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй від 17 грудня 1985 року.  
   Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність та підірвано економіку, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. 
  Дуже приємно, що жителі Тячівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави і підключаються до багаточисельних благодійних акцій на підтримку наших військових на сході. Завдяки Вам, небайдужим людям, сотні тонн гуманітарних вантажів з Тячівщини було відправлено в зону АТО для українських захисників та мирних мешканців, які проживають в умовах страшної війни. Завдяки Ваші підтримці,  воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати. 
  Висловлюєм слова щирої подяки за Вашу людяність, безкорисливу працю, за допомогу тим, хто опинився в складних життєвих ситуаціях.
   Нехай Ваше добро повернеться до Вас сторицею. Бажаємо, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
   Низький уклін  усім небайдужим людям, які допомагають іншим і роблять наш світ кращим!
  З повагою, голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук, голова районної ради Іван Фабрицій