• Новини / Заходи / Суспільство / Головне

  Вітання з Днем місцевого самоврядування!

  Щиро вітаємо всіх представників органів місцевого самоврядування, депутатів і територіальні громади Тячівщини з Днем місцевого самоврядування!

  Шановні колеги, вам випала доля працювати у непростий період реформування, однак пріоритетом вашої діяльності були й будуть інтереси земляків. Ви успішно реалізуєте заходи з децентралізації влади, справляєтеся з новими повноваженнями, ефективно розпоряджаєтеся коштами.
  Висловлюємо вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад, − саме вона є складовою частиною стабільності й процвітання нашої держави та району,  достатку кожної родини.
  Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з громадськістю вдається вирішувати чимало складних питань, що чекали розв’язання роками, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.
  Тож сил і наснаги вам на добрі справи, впевненості у кращому майбутньому рідної України, порозуміння та єдності задля щастя і благополуччя українського народу.
  З, повагою
  голова державної адміністрації Василь Дем’янчук та голова районної ради Іван Фабрицій