• Новини / Актуальне / Головне / Офіційно

Вдячність від педагогічного і батьківського колективу Калинівській ЗОШ І-ІІ за перекриття будівлі школи

З державного та місцевого бюджетів, з допомогою
    народного депутата України Петьовки Василя Васильовича, голови Тячівської районної державної адміністрації Дем`янчука Василя Юрійовича, голови Тячівської районної ради Фабриція Івана Івановича, заступника голови районної ради Грабаря Ігоря Івановича , депутата районної ради Куцина Володимира Васильовича, начальника управління освіти Тячівської районної державної адміністрації Думнич Марії Василівни та Калинівського сільського голови Метелешка Василя Івановича у грудні 2018 року у нашому закладі розпочалась робота по перекриттю частини даху нашої школи.
     Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
     Низький уклін Вам, від педагогічного і батьківського колективу Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів за те, що проблеми навчання наших школярів не залишилися байдужими для Вас, що Ваше милосердя, порядність, діловитість дозволили Вам зробити такий великий внесок у справу навчання українських школярів.
     Хай щастя завжди супроводить Вас,
     Людська повага й шана не минають,
     А вашу мрію й працю повсякчас
     Лиш визнання вінчають!
     Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !
     Адже школа була, є і буде в житті кожного.
     Спасибі за увагу і добро …
    Педагогічний і батьківський колектив Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів