• Новини / Заходи / Економіка

  На Тячівщині відбулась спільна нарада щодо сплати єдиного соціального внеску

  10 грудня 2018 року відбулася спільна нарада за участю начальника Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Сергія Данилича 
  та в.о. начальника Тячівського управління ГУ ДФС в Закарпатській області Віти  Вередюк, по питанню співпраці щодо сплати та надходження єдиного соціального внеску. 
  У нараді також взяли участь працівники ДФС та завідувач юридичного сектору управління Ярина Шовак.  В ході наради фахівці обговорили питання щодо вжиття заходів по зменшенню заборгованості по ЄСВ. 
  Фахівцями управління Фонду проаналізовано та виявлено 156 осіб - приватних підприємців, які отримують пенсії в Пенсійному фонді, сформовано та надано списки  до Тячівського управління ГУ ДФС.  Керівник управління Тячівської ГУ ДФС повідомила, що сформовано за листопад поточного року 1672 вимог, з них 13 - по юридичних особах на суму 109 295,08 грн. 
  Також управлінням Фонду проведено повний аналіз списку всіх боржників – по місцю їх проживання, родичів та знайомих. Списки надано територіальним громадам, сільським та селищним радам. 
  Станом на 01 листопада 2018 року заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску становить 30451,9 тис. грн., з них фізичних осіб-підприємців борг становить 25527,4 тис.грн.
  В кінці наради наголошено, що для забезпечення в повному обсязі  виплати грудневих пенсій, необхідно вжити більш вичерпних заходів, спрямованих на погашення існуючої заборгованості та недопущення їх зростання в майбутньому. 
  Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України