• Новини / Актуальне / Заходи

Відбулося навчання-семінар з питань цивільного захисту

Сьогодні 12.12.2018 року у великому залі Тячівської районної ради відбулося навчання-семінар з питань цивільного захисту для керівництва,
    посадових осіб структурних підрозділів державної адміністрації та керівниками органів місцевого самоврядування, які забезпечують виконання заходів цивільного захисту.
    На даному навчанні було розглянуто наступні теми: «Організація цивільного захисту                                                                                                повсякденній діяльності на відповідній території.
    Повноваження суб‘єкта забезпечення цивільного  захисту»; «Планування та організація основних заходів у сфері цивільного захисту.» та інші.
    Навчання проводили фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області.
    Василь Бокотей, завідуючий сектором цивільного захисту Тячівської РДА