• Новини / Суспільство

Інформація щодо проведення Національного конкурсу „Благодійна України-2018”

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією „Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна України -2018”.

Мета Конкурсу:
             розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.
             Завдання Конкурсу:
             - популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
             - відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
             - інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
             - популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.
             Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох
    основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.
             Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.
             Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.html ).