• Новини / Актуальне / Інформують рятувальники

  Тячівські рятувальники попереджають населення про необхідність дотримання правил пожежної безпеки з настанням опалювального періоду

  З настанням опалювального періоду,рятувальники Тячівського РВ У ДСНС попереджають про можливе різке збільшення кількості пожежах у житловому секторі. 

  Традиційно, люди обігрівають помешкання за допомогою пічного опалення, використовують несправні обігрівачі та перевантажують, або ж зовсім не слідкують за станом електрогосподарства. Щороку усі ці фактори з високою вірогідністю призводять до трагедії.
  Тому Служба порятунку Тячівщини вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. 
  Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.
  Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань. Зокрема:
  – не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  – слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  – не паліть у ліжку;
  – уразі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
  – намагайтеся уникати перевантаженняе лектричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  – подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням.
  При виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина має вирішальне значення! Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.
  Тячівський РВ УДСНС України у Закарпатській області