До Тячівської державної адміністрації завітали веселі колядники

2019-01-10 10:05:41

Доброю традицією стало під час Новорічно-Різдвяних свят вітати веселими колядами колективи організації та установи міста й району.

Гурт відділу культури РДА "Тячівська коляда" (кер. Андрій Іващук)  завітали до районної державної адміністрації та районної ради. Веселими колядками і щедрівками вони привітали керівництво району та колектив райдержадміністрації і райради з Новорічними й Різдвяними святами. Побажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів.
Продовжуючи багаторічні традиції закарпатців колядники  своєю артистичністю, яскравістю, вдало підібраними різдвяними костюмами порадували працівників адміністрації чудовим виконанням пісень-колядок.
В.о. голови районної державної адміністрації Михайло Полажинець подякувавав колядникам за такий святковий подарунок та гарний настрій і, згідно  з традиціями, в РДА їм віддячили гостинцями.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації