Колядницькі колективи Тячівського району взяли участь у фестивалі «Василля»

2019-01-15 16:57:32
12 січня колядницькі колективи Тячівського району взяли участь у ІІ Міжнародному гастрономічно-колядницькому фестивалі «Василля»,
з площі Народної колядники вирушили набережною Незалежності, вулицями Корзо та Волошина до Закарпатського музею народної архітектури та побуту на традиційний різдвяний фестиваль «Коляди в старому селі». Вертепний колектив клубу с. Тарасівка (керівник- І.Мацола) зустрівши колядників, приєднався до ходи.
З хлібом-сіллю колядники з різних куточків краю зустрічали колону в ужгородському скансені. Тут у кожній хатині представили окремі райони області, притаманні їм різдвяні пісні. Колядницька група Нижньоапшанської дитячої школи мистецтв (керівник-Л.Влад) зустріла поважних гостей біля прибраної румунської хатини.
Також на території музею можна було скуштувати закарпатські страви, придбати вироби на ярмарку хендмейду, зробити світлину на святковій фотозоні.
"Коляда у старому селі"