• Новини / Суспільство

    Протягом минулого року в області 31 особа з числа дітей-сиріт отримала власну домівку

    Програма забезпечення житлом дітей-сиріт існує тривалий час, але тільки в останні два роки для її виконання заклали кошти в державний бюджет. 

    Завдяки цільовій субвенції на Закарпатті протягом минулого року було придбано 25 приміщень для 31 особи з числа дітей-сиріт та два приміщення для створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ). У цих важливих соціальних проектах найкраще спрацювало місто Ужгород, де міська влада долучилася до придбання восьми квартир для дев’яти дітей-сиріт та приміщення для одного ДБСТ.
    На сьогодні в області функціонують 47 дитячих будинків сімейного типу та 52 прийомні сім’ї, у яких на вихованні перебувають 382 дитини. Зокрема, на Закарпатті знаходиться один дитячий будинок сімейного типу з Луганщини та одна прийомна сім’я з Донеччини, в яких виховуються дев’ятеро дітей.
    Тільки впродовж 2018 року в області створили сім дитячих будинків сімейного типу: три у Великоберезнянському (один за рахунок державної субвенції), два у Мукачівському та по одному у Виноградівському та Ужгородському районах. Найближчим часом ДБСТ створять і в обласному центрі.