• Новини / Суспільство

  "До уваги пенсіонерів"

  На виконання доручення правління Пенсійного фонду України, Тячівським об’єднаним управлінням ПФУ Закарпатської області проводиться відповідна робота щодо опрацювання інформації стосовно паспортних даних документів, які за обліком Державної міграційної служби визнані недійсними: викрадені, втрачені або виготовлені паспорти нового взірця, і щодо яких наявна інформація в електронній базі даних одержувачів пенсій.

  Відповідно до п.3 частини 2 статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

  За результатом проведеної перевірки, виникла необхідність запрошувати в терміновому порядку одержувачів пенсій, для надання даних паспортного документу. З цією метою, організовано спільну роботу з органами місцевого самоврядування по даному питанню.

  Отож, якщо особа до 25 січня 2019 року не звернеться до територіального управління Фонду, виплата пенсії припиняється з 01.02.2019 року до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення.


  Сергій Данилич - начальник Тячівського об’єднаного управління ПФУ