Відбувся оргкомітет щодо відзначення у районі 30-річчя з Дня виведення військ з Афганістану

2019-01-25 15:47:14
Голова РДА Василь Дем'янчук, за участю першого заступника Михайла Полаженця та керівника апарату Богдана Макусія,  провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 30-ї річниці виведення військ
колишнього СРСР з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Участь у засіданні також взяв голова Тячівська районної спілки ветеранів війни в Афганістані Василь Мотичко, керівники структурних підрозділів адміністрації.
- У зв'язку з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану та зважаючи на історичну та соціальну важливість цієї дати для України та її громадян,  її відзначення відбудеться на державному рівні, -  наголосив Василь Дем'янчук.
Під час засідання члени оргкомітету обговорили план проведення заходу та основні організаційні питання, визначили персональну відповідальність за їхню підготовку, обмінялися думками щодо важливості для патріотичного виховання підростаючого покоління вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів тощо.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації