В Закарпатській ОДА завершився конкурсний відбір з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість

2019-01-28 09:43:49
Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість (додаток 4 до Регіональної програми «Турбота»
щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 ‒ 2021 роки), затвердженого рішенням обласної ради від 13.12.2018 року № 1331, з метою надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету, департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та комісією з конкурсного відбору у два етапи було проведено конкурсний відбір серед проектів (програм, заходів), розроблених громадськими організаціями, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету,
Громадські організації мали змогу з 17 грудня 2018 року по 5 січня 2019 року подати Організатору конкурсу – департаменту соціального захисту населення ОДА – програми (проекти, заходи) для надання фінансової підтримки з обласного бюджету. Протягом цього періоду надійшли 22 конкурсні пропозиції від 19 громадських організацій.
Перший етап конкурсного відбору відбувся 17 січня цього року за присутності голови комісії – заступника голови облдержадміністрації Ярослава Галаса, членів комісії, першого заступника голови обласної ради Йосипа Борто та представників громадських організацій. Членами конкурсної комісії було розглянуто, оцінено та визначено рейтинг конкурсних пропозицій під час їх відкритого захисту громадськими організаціями.
Під час другого етапу конкурсного відбору, який відбувся 23 січня, комісією в межах визначеного обсягу видатків на надання фінансової підтримки громадським організаціям, з урахуванням рейтингу проектів, остаточно визначено перелік громадських організацій та їх проектів, на реалізацію яких буде надаватись фінансова підтримка, а також визначено розмір фінансової підтримки, що надається кожній громадській організації.
Перелік громадських організацій та їх проектів, а також обсяг фінансової підтримки, яка буде надаватись на їх реалізацію за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році, буде затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації відповідно до протоколу засідання комісії з урахуванням рейтингу конкурсного відбору проектів.