У Тячівській РДА відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2019-01-30 14:32:06

Сьогодні 30.01.19 р. в Тячівській райдержадміністрації відбулося почергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови РДА, голови комісії Михайла Полажинця.

На комісії розглянуто ряд актуальних питань, а саме: щодо стану виконання обов’язків піклувальника дітей-сиріт, про затвердження та перезатвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також на засіданні було розглянуті інші повідомлення та клопотання  щодо неналежного виконання батьківських обов'язків відносно дітей. У підсумку прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації