• Новини / Спорт

    Дубівські «Карпати» увійдуть до складу Вищої ліги Закарпаття з футболу

    Як зазначив головний тренер команди Сергій Цубера, у неділю відбулося зібрання клубу, на якому й вирішили підвищитися в класі.

    Поставлено високе завдання: змагатися щонайменше за місце в першій п’ятірці. Відповідно на футболістів чекає вагомий обсяг робіт в підготовчий період. Адже, як показала практика попереднього року, саме закладений у міжсезоння фундамент дав можливість «Карпатам» демонструвати результативну гру в офіційних змаганнях. Важливо й те, що ніхто не пішов із колективу. А на перегляді є 5 виконавців із досвідом виступів у вищій лізі.
    Поки ж 22 футболісти Дубового вже пройшли тестування в спортзалі на предмет виявлення свого функціонального стану. Оскільки велика кількість снігу не дає можливість тренуватися на стадіоні, то кожному гравцю довели дані тестування й визначили індивідуальні завдання, над якими доведеться попрацювати до старту зимової першості. У ній «Карпати» візьмуть участь. Плануються й додатково товариські зустрічі, аби до початку до сезону максимально зігратися, повідомляє ФФЗ.