Освітяни району провели нараду

2019-02-07 14:57:50
Сьогодні відбулася нарада управління освіти та керівників навчальних закладів, в якій взяли участь - перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, начальник управління освіти Марія Думнич.
Відтак присутні розглянути наступні питання порядку денного:
  1. Про стан вакцинації населення району від кору.
  2. Про проведення у 2019 році п’ятого фестивалю-конкурсу «Воскресни писанко!».
  3. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню), проведення 1 етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти, затвердження календарного плану спортивно-масових заходів серед команд закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік, профілактику кримінальних правопорушень серед неповнолітніх, участь у відкритій управлінській студії».
  4. Про узагальнені результати забезпечення підручниками учнів 1, 5, 10-х класів закладів загальної середньої освіти та замовлення підручників для учнів 2, 6, 11 класів.
  5. Про затвердження порядку проведення ДПА у 2018-2019 навчальному році.
  6. Про замовлення свідоцтв про повну загальну середню освіту та свідоцтв про базову середню освіту, проведення урочистостей до дня останнього дзвоника.
  7. Про особливості проведення ЗНО в 2018-2019 році.
  8. Про забезпечення матеріально-технічної бази закладів освіти району.
  9. Різне.                                                                                                                                                                                    З приводу  обговорених питань надано відповідні вказівки і доручення щодо їх вирішення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації