У Тячівській РДА відбулась понеділкова нарада

2019-02-11 12:04:26

Сьогодні, 11  лютого   відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

В нараді також взяли участь -  перший  заступник голови РДА Михайло Полажинець, заступник голови районної ради Ігор Грабарь. А також присутніми у залі були керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району.

В ході зустрічі присутніми обговорено ряд актуальних питань, а саме:

- про стан електропостачання населення району та забезпечення заявлених показників потужності у мережах;

- про постачання газу бюджетним установам району та надання якісних послуг населенню;

- про роботу виконавчої служби щодо сплати аліментів на території Тячівського району.

Окрім цього на нараді було розглянуто ряд інших питань життєдіяльності району, зокрема що стосується забезпечення спеціалізованою автомобільною технікою для своєчасного розчищення доріг від снігу.

За результатами понеділкової наради  Василь Дем’янчук надав ряд усних вказівок та доручень.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації