У Тячівському ЦДЮТ відбулась нарада з керівниками ДНЗ

2019-02-12 14:05:51

12 лютого  2019 року у ЦДЮТ під головуванням першого заступника голови РДА Михайла Полажинця, начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти Наталії Мацоли відбулась нарада з  керівниками дошкільних навчальних закладів.

У ході наради були розглянуті наступні питання:

1. Щодо підготовки до збору даних про заклади дошкільної освіти за формою  85-К в інформаційно-телекомунікаційній системі «Державна інформаційна система освіти.
  2. Про роботу Веб-сайтів закладів дошкільної освіти.
  3. Про стан і проблеми нормативно-правового врегулювання харчування дітей у закладах дошкільної освіти.
  4. Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти та визначення періодичність проведення планових заходів державного контролю Державною службою якості освіти.
  5. Про громадське обговорення ЗУ «Про внесення змін до Закону України

«Про дошкільну освіту».

6.  Про проведення всеукраїнського дослідження з питань якості та доступу дошкільної освіти.
     7. Різне.

Підводячи підсумки проведеної наради, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Наталія Сергіївна наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників дошкільних закладів за їх виконання, прийняті відповідні рішення, та надані доручення.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації