• Новини / Суспільство

  На Закарпатті стартує проект ЄС та Програми розвитку ООН щодо впровадження сталих енергоефективних рішень для ОСББ

  В четвер, 14 лютого, в приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться презентація спільного проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). 

  Проект надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень. 
  Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Закарпатської області з питань енергозбереження та енергоефективності.
  Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.
  Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.
  Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням http://houses.in.ua/
  Контактна особа в Закарпатській області – Любов Павлович, тел.: 050-417-74-51, e-mail: liubov.pavlovych@undp.org 
  Запити ЗМІ:
  Любов Павлович, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку:
  tel: (050) 417 74 51, email: liubov.pavlovych@undp.org