• Новини / Суспільство

  Хороша транспортна мережа – основа розвитку туризму та збільшення інвестицій – Президент

  Президент Петро Порошенко переконаний, що будівництво якісних доріг та розвиток транспортної інфраструктури забезпечать не лише розвиток туристичної галузі країни, а й збільшення надходжень інвестицій.

  «Хороша транспортна мережа – основа розвитку туризму та збільшення інвестицій», – сказав Глава держави під час виступу на Раді регіонального розвитку Львівської області.
  Як приклад Петро Порошенко згадав збільшення у 2018 році пасажиропотоку Львівського аеропорту. «Вже більше одного мільйона 300 тисяч пасажирів у Львові», – сказав він, висловивши думку, що коли будуть здійснені остаточні підрахунки, кінцева цифра буде більшою.
  «Друзі мої, це є результат роботи. Це є лоукостери, які є у Львові, які у сам Львів йти не хотіли. Треба було забезпечити, щоб були аеропорти по всій Україні. Ми це зробили. Знаєте який ріст за один рік? На 40% більше пасажирів. Подивіться якими темпами ми рухаємося», – наголосив Президент.
  Глава держави нагадав про відкриття новозбудованого Бескидського тунелю, що значно збільшило об’єми експорту. «Скільки нам казали, що це неможливо? Сьогодні через Бескидський тунель залізницею йде 60% українського експорту в країни Європи. Це другий за довжиною залізничний тунель в Україні, який може зараз вже пропускати 100 пар поїздів за добу. Економія часу, надійність перевезень», – констатував Петро Порошенко.
  Президент нагадав про поступове, але вже відчутне збільшення обсягів фінансування будівництва доріг в державі.
  «Це було наступним чином: в 2014 році на будівництво доріг в Україні заплановано було 10 млрд, в 2015 – 20 млрд, в 2016 – 30 млрд, в 2017 – 40 млрд, у 2018 – 50 млрд, в 2019 – понад 55 млрд. 10 млрд і 55 млрд під час війни на будівництво доріг», – підкреслив Глава держави.
  Президент також особливо акцентував на тому, що розвивати слід не лише туризм у великих містах. «Туризм не може бути привілеєм лише міст-мільйонників. В Україні для туризму не може бути периферії, бо Україна вся красива», – сказав Петро Порошенко.