Закарпатці можуть скористатися онлайн-послугами у сфері земельних відносин

2019-03-06 12:18:12
Для підвищення комфорту та зручності громадян Держгеокадастр відкрив можливість замовлення найбільш популярних послуг у режимі онлайн.

Наразі для користувачів вже доступні 18 онлайн-послуг через офіційний веб-портал Публічної кадастрової карти. Ними можна скористатися в будь-який зручний час, без черг та обмежень.
Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи. За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру.
З метою розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про сучасні електронні послуги та скористатися ними Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області запроваджено ініціативу з інформування громадян шляхом проведення комунікативних заходів та висвітлення інформації про онлайн-послуги у сфері земельних відносин.
Ініціатива охопила всю Закарпатську область, щоб кожен громадянин, житель найвіддаленішого куточка нашого краю знав: «Цінуй свій час, не стій в чергах! Користуйся сучасними електронними послугами від Держгеокадастру!»
Наразі інформаційні плакати розміщено на стендах Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області та його районних структурних підрозділів, сільських, селищних, міських та районних рад, районних державних адміністрацій, Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Закарпатській області.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00