Інформація про результати перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади»

2019-02-19 09:40:15

За результатами перевірки передбаченої на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 Тячівською районною держаною адміністрацією проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та встановлено що до:

Бенко Михайла Васильовича – головного спеціаліста відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економічного розвитку і торгівлі Тячівської райдержадміністрації не застосовуються заборони визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».