До 8 Березня шестеро закарпаток отримали від Президента нагороди та почесні звання

2019-03-11 11:35:19
Згідно з указом Президента України Петра Порошенка №58/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня», шестеро мешканок Закарпаття отримали президентські нагороди та почесні звання.

Так, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено ЖУРАКОВСЬКУ Галину Михайлівну – матір-героїню, директора Ясінянської дитячої школи мистецтв.
Медаллю “За військову службу Україні” нагороджено ГЛАГОЛУ Ганну Дмитрівну – заступника начальника відділення відділу прикордонної служби “Дякове” Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, майора.
Почесне звання «Заслужений артист України» присвоєно ЛАЗУР Мар’яні Петрівні – солістці симфонічного оркестру комунального закладу «Закарпатська обласна філармонія».
Почесне звання «Заслужений працівник культури України» присвоєно ШЕТЕЛІ Наталії Ігорівні – директорові комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв».
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно КАЧУР Мирославі Михайлівні – завідувачеві кафедри Мукачівського державного університету.
Почесне звання «Заслужений юрист України» присвоєно НАТУРКАЧ Руслані Павлівні –  керівникові апарату Закарпатської обласної державної адміністрації.