Москаль радить авторам квітів на виноградівській дорозі зайнятися зеленими насадженнями біля Мінінфраструктури

2019-03-19 12:06:31
Дорога, на якій активісти «висадили» квіти в горщиках напередодні робочої поїздки Президента України в Закарпатську область, – це траса міжнародного значення «Берегово – Виноградів – Велика Копаня», яка пролягає в тому числі через м.Виноградів.

– Ця дорога перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, яка є підрозділом Міністерства інфраструктури й належить Кабінету міністрів України, – заявляє Геннадій Москаль. – Ні обласна державна адміністрація, ні Президент України не мають до неї жодного відношення. До речі, ми неодноразово вказували на офіційних сайтах список доріг, за які відповідає ОДА, а за які Служба автодоріг. Тому якщо у активістів є бажання звернути увагу на катастрофічний стан дороги й таким чином зробити щось для її ремонту, їм варто поїхати в Київ і «висадити» квіти напроти Мінінфраструктури. Ми навіть готові замовити їм для цього автобус. Бо вийшло так, що своєю акцією, яку підхопили центральні російські телеканали, вони тільки підлили води на млин російської пропаганди, а для ремонту дороги не зробили абсолютно нічого.