Тячівщина отримала чергову партію "пакунків малюка"

2019-03-20 14:58:29
Сьогодні 20.03.19. в Тячівське управління соціального захисту надійшов черговий вантаж з одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" при народженні дитини  в кількості 462  шт.

Відповідно до наказу департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА його буде розприділено між комунальними закладами охорони здоров'я, а саме:
Тячівська РЛ №1 (пологове відділення) - 387 шт.
Дубівська РЛ №2 (пологове відділення)- 25 шт.
Усть-Чорнянська міська лікарня (пологове відділення) - 10 шт.
Нересницька дільнична лікарня (пологове відділення)- 20 шт.
Нижньоапшанська дільнична лікарня (пологове відділення)- 20 шт.
Як інформував начальник Тячівського УСЗН Василь Бонка «пакунок малюка» безоплатно передається породіллям у рамках дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
Цей набір першочергово необхідних дитячих речей, одягу та засобів гігієни для новонародженого маляти вручають батькам, у яких народжується друга і більше дитина.
Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року.
Крім одягу та інших важливих для дитини речей, «бейбі-бокс» також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам в питаннях кращого догляду за дитиною.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації