На Закарпатті почали ремонт міжнародної траси, яка веде до кордону з Угорщиною (+ ФОТО)

2019-03-28 15:25:54
Служба автомобільних доріг почала відновлення дорожнього покриття на дорозі державного значення «Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка».
Зараз ремонтники проводять роботи з експлуатаційного утримання між с.Яноші та м.Берегово – на найбільш критичній ділянці дороги.
Міжнародна траса, яка веде до кордону з Угорщиною, і якою постійно їздять габаритні вантажівки та фури, особливо постраждала протягом минулої зими. На деяких ділянках через численні вибоїни швидкість автомобілів доводиться знижувати до мінімуму. Роботи з експлуатаційного утримання дозволять відновити дорожнє покриття й нормалізувати транспортний рух.