• Новини / Заходи

Спільна нарада щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску

Наповнення  бюджету  Пенсійного фонду, погашення заборгованості  з платежів  – це один   з пріоритетів роботи  управління Фонду.

Пенсійним фондом вживаються   відповідні заходи регування щодо  мінімізації заборгованності із платежів до Пенсійного фонду. Зокрема,  27 березня 2019 року за участю представників  Тячівського об’єднаного управління  ПФУ в Закарпатській області, Державної  фіскальної служби України в Тячівському районі, відділу Державної виконавчої служби Тячівського району розпочато роботу, щодо визначення заходів із погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску за 2018 рік, в тому числі фізичних осіб-підприємців. Також обговорено проблемні питання, які виникають під час виконання стягнення зазначеної заборгованості.
    Тячівське об’єднане управління  ПФУ в Закарпатській області