• Новини / Суспільство

  Лісівники, держслужбовці і школярі започаткували у Дубках під Ужгородом дендропарк (+ФОТО)

  У четвер, 11 квітня, в Урочищі Дубки неподалік обласного центру Закарпаття провели закладку насаджень майбутнього дендропарку. 

  У традиційному щорічному заході, який пройшов у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», взяли участь голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, керівники і працівники структурних підрозділів ОДА, обласного управління лісового і мисливського господарства, Ужгородського лісгоспу, вихованці шкільного лісництва Кам’яницької ЗОШ І–ІІІ ступенів.
  Упродовж кількох годин учасники акції на 30-ти сотинах урочища висадили 900 дерев 16-ти порід. Серед них – традиційні для Карпат вільха, дуб, ясен, береза, сосна, клен, горіх тощо. Своє місце зайняли на плантації й екзотичні гінкгобілоба й хурма кавказька. Саджанці останньої наші лісівники спеціально виростили в розсаднику аби приживити на Закарпатті нетрадиційну для краю лісову культуру.
  Молоді деревцята, коли зміцніють й підростуть, розсадять у новому дендропарку на території урочища, облаштують там доріжки для прогулянок, альтанки й лавиці для відпочинку.Після закінчення роботи юні натуралісти шкільного лісництва отримали з рук керівника краю пам’ятні подарунки.
   
  Фотогалерея - https://carpathia.gov.ua/fotogalereya/lisivnyky-derzhsluzhbovci-i-shkolyari-zapochatkuvaly-u-dubkah-pid-uzhgorodom-dendropark