• Новини / Заходи / Суспільство

  В Тячівській РДА відбулася робоча зустріч щодо реалізації пробації в районі

  Сьогодні, 15.04.19 голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук провів робочу зустріч із заступником начальника відділу Тячівського РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Закарпатській області Василем Токар. 

  Відтак було зазначено, що зовсім нещадовно утворено систему пробації в Україні, яка  включає  в себе низку наглядових та соціально-виховних заходів, які застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань.
  У 2018 році було сформовано єдину Державну установу “Центр пробації” з підпорядкуванням їй уповноважених органів з питань пробації, удосконалено організаційну структуру, механізм використання фінансових, матеріальних та технічних умов функціонування органів пробації для ефективного використання поставлених завдань.
  Учасники зустрічі обговорили питання щодо реалізації пенітенціарної пробації в Тячівському районі.  
  Зокрема, що стосується вирішення проблем, які виникають під час впровадження елементів пробації, зокрема, соціальної та суспільної адаптації, відновлення документів, що посвідчують особу громадянина України,  реєстрації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі.
  А також іншої підтримки як з боку влади, так  і громадськості, щоб допомогло звільненій особі в подальшому уникнути конфліктів із законом та вести здоровий та правослухняний спосіб життя. 
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації