• Новини / Заходи / Суспільство / Головне

  У Тячівській РДА вручили жінкам нагороди "Мати - героїня"

  Сьогодні, 19 квітня 2019 р у Тячівській райдержадміністрації відбулось урочисте нагородження матерів-героїнь району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.

   Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 416, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку, вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» 24 багатодітним жінкам - мешканкам району.
   Захід провели:  голова РДА Василь Дем’янчук, керівник апарату РДА Богдан Макусій, а також т.в.о. завідувача сектору у справах сім'ї Тячівського УСЗН державної адміністрації Інгрід Дем'янчук.
  Відтак очільник Тячівщини привітав жінок, які присвятили своє життя важливій та найбільш клопіткій праці – вихованню дітей. 
  - Виростити та виховати п’ятеро і більше дітей – це справжній героїзм. Україна пишається і підтримує такі родини, адже діти - майбутнє нашої країни. Низький вам уклін! – сказав Василь Дем'янчук. 
  Також привітав присутніх з наступаючими великодніми святами, побажав усім  міцного здоров'я й довголіття, благополуччя в сім'ях і Божих благословінь.
   Прес-служба Тячівської райдержадміністрації