• Новини / Актуальне

  НА ЗАКАРПАТТІ ВШАНУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ (АНОНС)  Напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, який в Україні відзначають у третю неділю травня, в Ужгороді у сквері Небесної Сотні на вул. Ракоці відбудеться меморіальне зібрання.
  Покладання квітів до пам’ятника полеглим від комуністичного тоталітаризму розпочнеться об 11.00 год у суботу 18 травня.
  Очікується, що участь у заході візьмуть керівники області і міста, члени Закарпатської обласної організації «Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих», представники громадськості.
  Запрошуємо краян долучитися до вшанування пам’яті полеглих.
  День пам’яті жертв політичних репресійбув започаткований Указом Президента України у 2007 році задля гідного вшанування гіркої долі репресованих, привернення уваги суспільства до трагічних сторінок в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. А також  заради відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.     
  У День вшанування пам’яті жертв політичних репресій, 19 травня,  буде обмежено розважальні заходи, на будинках та спорудахприспустять  Державний Прапор України.
   
  Остання зміна сторінки: 14-05-2019 10:42