У Тячеві відкрито персональну виставку -продаж майстрині Оксани Забелло

2019-05-16 10:52:49
У середу 15 травня 2019 р. в картинній галереї ім.. Ш. Голлоші відбулось відкриття персональної виставки майстрині з смт. Тересви Оксани Забелло.

Представлено близько 100 робіт. З творчою біографією ознайомила завідуюча виставковою залою Л. Ю. Бобрушко та запросила до слова саму майстриню Оксану Забелло.
З відкриттям виставки майстриню привітав керівник апарату районної державної адміністрації Макусій Богдан Юрійович, який вручив Оксані Забелло Подяку та побажав подальших творчих успіхів і визнання.
До привітань приєднались голова ГО «Берегиня» Баняй О. з смт. Тересва , в.о. директора Б.К. Сасин Н. Й., в. директора РМЦ Сасин О. І.
Виставка - продаж триватиме до 15 червня, всі бажаючі мають можливість оглянути  і придбати роботи Оксани Забелло.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Відкриття персональної  виставки