Держслужбовці Тячівської РДА прийшли на роботу у вишиванках (ФОТО)

2019-05-16 15:07:21
Вже стало доброю традицією, що у третій четвер травня українці одягають вишиванку. Відносно молоде свято, День вишиванки, з кожним роком стає все масштабнішим.

Головна ідея свята – збереження українських культурних цінностей та їх популяризація, тому не дивно, що цю ідею охоче підхопили і діти, і молодь, і дорослі.
Колектив Тячівської районної державної адміністрації щорічно долучається до всенародного свята – Дня вишиванки.
Сьогодні працівники прийшли на роботу у красивих різнокольорових сорочках,  блузках, сорочках  та платтях.
Зокрема,  у вишитих сорочках на своїх робочих місцях -   в.о голови державної адміністрації  Михало Полажинець, керівник апарату Богдан Макусій та інші керівники й працівники структурних підрозділів державної адміністрації.
Переповнені позитивними емоціями держслужбовці взяли участь у районному флеш-мобі вишиванки і святі родини та зробили фото на згадку перед будівлею райдержадміністрації.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації