В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ РОБОЧА ГРУПА З РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2019-05-20 11:12:10
У середу, 22 травня, о 13 годині у великій залі засідань обласної ради (2-й поверх) відбудеться засідання Робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021-2027 років та плану заходів з її реалізації.
Під час засідання присутні ознайомляться з організацією роботи та методикою розроблення Регіональної стратегії на засадах смарт-спеціалізації, аналізом стратегічних документів розвитку області. Також відбудеться  презентація та обговорення напрямків роботи фокус-груп із підготовки результатів соціально-економічного розвитку, стратегічною екологічною оцінкою та фінансовою підтримкою процедури розроблення Регіональної стратегії.
Вся інформація по розробленню стратегічного документу розвитку регіону знаходиться на офіційній веб-сторінці Закарпатської облдержадміністрації у розділі «Економічний блок», у підрозділі «Регіональні програми розвитку» (за посиланням https://carpathia.gov.ua/storinka/strategiyi-rozvytku-zakarpatskoyi-obla...)
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
Остання зміна сторінки: 17-05-2019 16:10