В Тячівській РДА відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2019-05-21 12:57:25

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Полажинця, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району, визначення місця проживання малолітнього сина, неналежне виконання батьківських обов’язків, надання дозволів на укладення договорів дарування житлового будинку та ін.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації