• Новини / Актуальне / Головне

  Дорогу в селі Грушово, яку зранку перекрили протестувальники, розблоковано

  Сьогодні 05.06.19 мешканці села Грушово о 10 - ій годині ранку перекрили автотрасу державного значення «Мукачево - Рогатин» через катастрофічний стан  дороги у селі, вимагаючи   ремонту.   
         Керівництво району оперативно відреагувало на конфліктну ситуацію та одразу виїхало на місце події. З протестувальниками зустрілись:   голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук та перший заступник голови Михайло Полажинець. 
           Відтак учасникам акції було роз'яснено, що дана дорога знаходиться на балансі служби автомобільних доріг, тому не може фінансуватися з районного бюджету. Затримка із ремонтом виникла через складні погодні умови - проливні дощі, які накривають Закарпаття майже чи не щодня.  У свою чергу керівництво Тячівської державної адміністрації неодноразово зверталось до Закарпатської ОДА,  Департаметну інфраструктури , розвитку й утримання мережі автомобільних доріг загального користування ОДА та служби автомобільних доріг щодо термінового ремонту дороги в селі Грушово.  
        Після перемовин з протестувальниками  автотрасу було розблоковано і рух автотранспорту відновлено за умови що ремонтні роботи на даній ділянці дороги будуть виконані на протязі найкоротшого часу.  
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації