Сьогодні, 6 червня 2019 р, голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук провів урочисту зустріч за круглим столом з представниками місцевих мас-медіа.
Участь у зібранні також взяв перший заступник голова РДА Михайло Полажинець.
Відтак очільник району привітав журналістів з професійним святом, відзначивши важливу роль працівників даної професії, яку вони виконують в суспільстві.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у висвітлення роботи органів виконавчої влади та нагоди Дня журналіста Василь Дем'янчук відзначив кращих фахівців Почесними грамоти райржадміністрації.
А саме: Ольгу Фіцай - редактора ТОВ "Редакція Тячівської районної газети "Дружба" та журналістів цього видання - заступника редактора Наталію Маджару, відповідального секретаря Ганну Макаренко, зав. відділом Лідію Білак.
А також головного редактора ТОВ "Редакція міської газети "Тячів" Іванну Фіцай, кореспондентів газети - Ірину Плиску та Вікторію Мазур.
А також за оперативне висвітлення діяльності районної адміністрації та інформаційне наповнення офіційного сайту Тячівської райдержадміністрації - начальника відділу з питань внутрішньої політики апарату Тячівської районної державної адміністрації Любов Немеш та головного спеціаліста відділу Світлану Цуберу.
Очільник Тячівщини Василь Дем'янчук побажав усім журналістам подальших творчих успіхів , натхнення до праці, добра, здоров'я, поваги і визнання. Щоб професійна справа людей, для яких оперативність, об’єктивність, достовірність, не просто слова, а стиль життя, завжди приносила радість та задоволення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації ![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823542_dsc_0521.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823551_dsc_0531.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823519_dsc_0533.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823601_dsc_0538.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823522_dsc_0545.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823600_dsc_0546.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823600_dsc_0552.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823523_dsc_0557.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823527_dsc_0560.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823531_dsc_0564.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823590_dsc_0570.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559890162_dsc_0567.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823594_dsc_0576.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823516_dsc_0583.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823574_dsc_0588.jpg)
![](http://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2019-06/medium/1559823549_dsc_0593.jpg)