• Новини / Актуальне / Головне

  У ряді населених пунктах Тячівщини триває ремонт доріг

  Тячівська державна  адміністрація провела тендер на експлуатаційне утримання та поточний ремонт доріг районного значення.

  І попри несприятливі метереологічні  умови, в той час, коли дозволяє погода, на території району здійснюються ремонтні роботи доріг в кількох напрямках. 
  Так,  зовсім нещодавно відремонтовано ділянки доріг місцевого значення загального користування "Терново-Вишоватий", "Терново-Петрушів", ідуть підготовчі роботи на ділянці "Тересва -Нересниця". 
  Завершується ремонт у селі Крива, який продовжено у напрямку села Терново, також розпочато у селі Біловарці. 
  В межах району та у кількох населених пунктах тривають роботи на дорозі державного значення "Мукачево-Рогатин".  
  З боку керівництва адміністрації робиться все можливе, щоб якнайшвидше здійснювались роботи і на дорогах обласного значення, які на сьогодні знаходяться у вкрай незадовільному стані та  потребують негайного ремонту. На сьогодні проводяться перемовини з підрядником щодо ремонту дороги "Синевір-Колочава-Буштино".  
  Загалом, як наголошує очільник Тячівщини Василь Дем'янчук,  ремонт автошляхів продовжується на тих напрямках , які були розпочаті минулого року.
  Акцент як і минулоріч направлено на капітальний ремонти із суцільним асфальтним покриттям, що дозволить покращити інфраструктуру доріг району і тим самим збільшити інвестиційну та туристично- рекраційну привабливість району. 
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації