2019-05-13 10:30:42
На виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної
адміністрації від 07.05.2019 року № 260 «Про проведення заходів щодо забезпечення дотримання сезону тиші» рекомендуємо органам місцевого самоврядування, керівникам лісогосподарських підприємств посилити заходи щодо недопущення порушення встановлених законодавством обмежень у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня 2019 року, призупинити здійснення діяльності, що може призвести до негативного впливу на середовище існування, умов розмноження і шляхів міграції диких тварин, обмежити в'їзд транспортних засобів (мотоциклів, квадроциклів, автомобілів підвищеної прохідності) в лісовому фонді, проведення інших робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою, сприяти контролюючим органам у виконанні визначених законом повноважень. В разі виявлення зазначених порушень, пропонуємо повідомити державну екологічну інспекцію у Закарпатській області та Тячівську райдержадміністрацію.
Відділ агропромислового розвитку Тячівської РДА