• Новини / Суспільство

Вже 200 будівель отримали сертифікати енергетичної ефективності

В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.

Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні вже сертифіковано 200 будівель, зокрема:
    -54 - навчальні заклади;
    -52 - житлові будинки;
    -49 - громадських будівель;
    -32 - заклади охорони здоров’я;
    -13 – дитячих дошкільних закладів.
    Енергетичний сертифікат надає інформацію про те:
    -скільки енергоресурсів витрачається;
    -яких технічний стан будівлі;
    -які енергоефективні заходи необхідно впроваджувати.
    Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII, розробленого Держенергоефективності,  енергетична сертифікація здійснюється лише атестованими енергоаудиторами.
    Із переліком атестованих енергоаудиторів можуть ознайомитися на сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation.
    «Закликаю місцеву владу та усіх громадян проводити сертифікацію будівель та активно долучатися до їхньої термомодернізації», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності