• Новини / Заходи / Головне

  Михайло Полажинець взяв участь у засіданні Координаційної ради Карпатського біосферного заповідника

  24.06.19 в.о. голови Тячівської державної адміністрації Михайло Полажинець взяв участь у черговому засіданні Координаційної ради Карпатського біосферного заповідника (КБЗ). 

  Участь у зібранні взяли також представники органів місцевої влади, державних лісогосподарських підприємств, громадських організацій Тячівського і Рахівського районів. 
  На зібранні було розглянуто ряд питань за порядком денним:
  1. Про стан виконання природоохоронних заходів Карпатським біосферним заповідником у 2018 р. та план пріоритетних заходів на 2019 р.
  2. Про «Меморандум про співпрацю в збереженні і невиснажливому використанні природних комплексів Карпатського біосферного заповідника, як частини транснаціонального об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи» та питаннях сталого розвитку прилеглих до нього територій» з територіальними громадами населених пунктів Рахівського і Тячівського районів.
  3. Про підтримку ведення полонинського господарства на території Карпатського біосферного заповідника у 2019 р.
  4. Щодо розроблення генеральних планів населених пунктів у зоні діяльності Карпатського біосферного заповідника.
  Загалом чергове засідання Координаційної ради пройшло в конструктивному руслі, з обговорених питань прийнято відповідні рішення та схвалено напрямки подальшої роботи.
   Прес-служба Тячівської райдержадміністрації