Україна і Словаччина домовилися про організацію протипаводкового захисту в басейнах річок Уж та Латориця

2019-07-01 11:07:15
26 червня 2019 року уповноважені урядів України та Словацької Республіки з водних питань Ірина Овчаренко та Владімір Новак напрацювали ряд домовленостей, логічним закріпленням яких стало підписання протоколу про співпрацю у водному секторі.

Основна теза протоколу – продовження співпраці у сфері гідрометеорології, охорони якості прикордонних вод, організації протипаводкового захисту в басейнах річок Уж та Латориця тощо.
Крім того, протоколом передбачено впровадження спільного проєкту у водному секторі FloodUZH, співфінансування реалізації проєктів у прикордонному водному секторі, які представляють взаємний інтерес для словацької та української сторін, зокрема щодо протипаводкового захисту населення та територій, управління і моніторингу водних ресурсів.