• Новини / Суспільство

  Expo 2020 запрошує

  У вас є проект, який показав довгострокову ефективність? Ви хочете, щоб його представили на глобальній платформі, яка очікує 25 мільйонів візитів? 

  Подайте заявку на участь у Expo 2020 Dubai’sGlobalBestPracticeProgramme - SmallSteps, BigLeaps: SolutionsforSustainableImpact. 
  Expo 2020 запрошує взяти участь - подайте заявку на участь свого проекту на онлайн-порталі до 30 червня 2019 року. Заявки можуть надходити від урядів, підприємств, міжнародних організацій, Неурядових організацій, наукових кіл та громадянського суспільства.
  Що таке Глобальна програма кращих практик у рамках «Експо 2020»? Платформа для представлення проектів, які забезпечили ефективні рішення для найбільших світових викликів. На ній будуть висвітлені заходи, спрямовані на покращення життя людей, навколишнього середовища та економіки у ваших країнах, а також як різні учасники проектів ваших країн сприяють сталому розвитку. Проекти, які вже продемонстрували деякі результати, будуть висвітлені для того, щоб інші могли вивчити їх досвід  і використати чи адаптувати для досягнення посилення глобального впливу.
  Чому Вам необхідно подавати заявку?
  Розповідайте історію успіху своєї країни (проекти у вашій країні або зарубіжні проекти міжнародної співпраці вашої країни) на спеціальній платформі; 
  Підвищуйтепопулярність ваших проектів і контактуйте з зацікавленими сторонами для прийняття рішень щодовизначення спільних дій для досягнення більших результатів за допомогою глобальної платформи, якувідвідують 25 мільйонів та уваги світових ЗМІ; 
  Популяризуйте ваші проекти на платформі та онлайн від 20 жовтня 2020 до 10 квітня 2021 року;  
  Щоб представити результати ваших проектів на виставці (ми будемо курувати представлення Вашого контенту на виставцііпокриємо витрати на проїзд та перебування під час події для 1 представника для кожного переможного проекту за певну кількість днів); 
  Отримати можливість отримати медіа-висвітлення через зв'язок Expo 2020.
  Хто може подати заявку? Уряди, корпорації, міжнародні організації, НУО, наукові кола та громадянське суспільство з будь-якої країни.
  Де можна подати заявку?https://bpp.expo2020dubai.com/Home/
  Коли ви можете подати заявку? До 30 червня 2019 року.