• Новини / Суспільство

  Закарпатським пенсіонерам липневі пенсії вже перерахували

  Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 543
   «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» органами Пенсійного фонду області проведено перерахунок з 1 липня 2019 року пенсій пенсіонерів – мешканців Закарпатської області.
  Станом на понеділок, 1 липня цього року, проведено перерахунок всіх пенсій, що підпадають під дію зазначеної постанови, сформовано відомості. 1 липня відомості надіслано в банківські установи та поштові відділення. Виплата розпочнеться з 4 липня, відповідно до затверджених графіків, і триватиме до 25 липня.
  Загалом підвищені пенсії отримають 233 тисячі 305 закарпатських пенсіонерів. Зокрема, пенсії перераховано тій категорії пенсіонерів, розмір пенсій яких залежить від прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум з 1 липня 2019 року становить 1564 гривні. Середній розмір підвищення – 30,28 гривні.
  Також перерахунку підлягають пенсійні виплати жінок, стаж роботи котрих становить не менше 30 років, та чоловіків, стаж роботи у яких не менше 35 років, та розмір їх пенсій не досягає 2000 гривень. Для таких пенсіонерів установлюється доплата в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру – тобто 2 тисяч гривень. По цій категорії перерахунок проведено 56 тисяч 21 пенсіонеру. Середній розмір підвищення становить 263,43 гривні. 
  З 1 липня ц. р. проведено перерахунок пенсійних виплат і 1325 інвалідам Великої Вітчизняної війни та учасникам бойових дій, а також військовослужбовцям, котрі постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Середній розмір підвищення –   2 тисячі 271,86 гривень.
  Додаткова потреба в коштах на виплату підвищених з 1 липня 2019 року пенсій по області становить 17 мільйонів 300 тисяч гривень. Кошти в область надходять відповідно до графіків фінансування.