• Новини / Суспільство

Експерти Закарпаття прийняли до опрацювання майже 6 тисяч проектів землеустрою з інших областей

Упродовж І півріччя 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки,
    до органів Держгеокадастру Закарпатської області надійшло з інших областей 5863 проекти землеустрою. Фахівцями опрацьовано 5882 проекти, з яких 4547 отримали позитивний висновок і  1284 відмовлено через суттєві зауваження.
    Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському  (1065) та Тячівському (1053) районах.
    Фахівці районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направили на погодження до інших областей 8018  проектів землеустрою, з них опрацьовано 7816 проектів та 202 проекти знаходяться на розгляді.
    У Закарпатській області працюють 20 працівників територіальних органів, які отримали статус експерта.
    Довідково:
    Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
    Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.